ما همیشه در حال بهبود یادآموز هستیم

آموزش موثرتر، دانشجویان بهتر، آینده ای روشن تر
زین پس بدون هیچ محدودیتی دانشجویان می توانند از همه جای ایران به کلاس های شما دسترسی داشته باشند
تمامی حقوق برای یادآموز محفوظ است

support@yadamooz.com

ایرانشناسی

ایرانشناسی

با یادآموز

کلاس خود را ایجاد کنید و از امکانات شبکه اجتماعی یادآموز، مانند پیگیری نمرات، مدیریت تمرین‌ها، گفتگو، ارسال پیام و ویدئو کنفرانس استفاده کنید

خدمات یادآموز

کلاس مجازی
آموزش مجازی آموزش اینترنتی کلاس اینترنتی

کلاس درس خود را به اینترنت بیاورید!

اگر در دانشگاه تدریس می کنید، اگر تدریسیار درسی هستید، اگر در آموزشگاه، مدرسه و حتی به صورت خصوصی به فعالیت آموزشی میپردازید، با یادآموز، آموزش خود را بهبود بخشید! با استفاده از امکانات ما می توانید راحت تر تدریس کنید!

امکاناتی از قبیل تحویل و دریافت تمرینات و نمرات آن ها از طریق اینترنت، نمره دهی به دانشجویان، پرسش و پاسخ اینترنتی در کلاس، امکان آپلود فایل، عکس و فیلم؛ باعث می شود تا مدیریت کلاس شما بسیار راحت تر، مفیدتر و جذاب تر گردد.

استفاده از یادآموز بسیار ساده است!

یادآموز به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن برای همه از جمله اساتید و دانشجویان ساده است؛ زیرا یادآموز یک شبکه اجتماعی کاملا فارسی است و تمامی امکانات آن همیشه در دسترس هستند!

آموزش مجازی
آموزش مجازی
آموزش رایگان

!تمامی خدمات یادآموز رایگان است

برخی امکانات یادآموز

امکانات یادآموز
آموزش مجازی

.یادآموز مدیریت کلاس شما را ساده تر و آموزش را بهبود می بخشد

کلاس مجازی آنلاین

!با برگزاری کلاس خود از طریق اینترنت؛ دانشجویان می توانند از سراسر ایران به تدریس شما دسترسی داشته باشند

کلاس مجازی

یکی از خدماتی که یادآموز به شما ارائه می دهد، قابلیت برگزاری کلاس های مجازی آنلاین می باشد. با استفاده از این امکان، شما می توانید کلاس خود را به صورت زنده و آنلاین برای دانشجویان ارائه کنید؛ این یک امکان جدید است که توسط آن می توان بدون نگرانی در مورد مکان کلاس، محل برگزاری، رسیدن به کلاس و یا دیگر موارد، کلاس خود را از طریق یادآموز برگزار نمایید و دانشجویان شما می توانند از سراسر ایران به کلاس شما دسترسی پیدا کنند؛ فقط کافی است امتحان کنید!

آموزش مجازی

چگونه شروع کنیم

کلاس مجازی

...لذت خواندن اخبار را با خبرآموز تجربه کنید

خبرآموز

اخبار با خبرآموز

خبرآموز یک سرویس خبری است که تیم یادآموز به منظور ارائه و گسترش اخبار آموزشی، دانشگاهی، فناوری و اخبار مربوط به کتاب، همایش ها و استخدام طراحی کرده است. هدف از ارائه این خدمت جمع آوری اخبار مفید برای علاقه مندان در این زمینه است.

آخرین اخبار خبرآموز

اخبار را در خبرآموز دنبال کنید

...دانش خود را با آخرین مطالب درس آموز افزایش دهید

درس آموز

دانلود اسلاید، درس، کتاب، جزوه، درس آموز

درس‌آموز خدمتی است که توسط تیم یادآموز ارائه گردیده است. هدف از راه اندازی درس‌آموز، اشتراک‌گذاری دانش و محتوای علمی برای کلیه فارسی‌زبانان می‌باشد. در اینجا شما می‌توانید در میان اطلاعات به اشتراک گذاشته شده جستجو نمایید و به سادگی به اطلاعات مورد نیاز خود از جمله مقاله های آموزشی، فیلم های آموزشی، اسلاید ودیگر موارد دسترسی داشته باشید و مطالب دلخواه خود را دانلود کنید!

آخرین مطالب درس آموز

دوستان ما

کارجور

اگر پروژه دارید، اگر مشاوره می خواهید، اگر پروژه انجام می دهید، اگر مشاوره می دهید، به کارجور مراجعه کنید! در کارجور، کار، جور است! در این سایت متخصصین از سرتاسر کشور جمع شده اند تا مشاوره دهند و یا پروژه انجام دهند؛ همچنین افراد از سراسر ایران می توانند درخواست هر پروژه و یا مشاوره ای که متخصص آن در کارجور باشد، بدهند، در واقع کارجور راه ارتباط میان کارفرمایان و متخصصین، و متقاضیان و مشاورین می باشد!

کارجور
جستجوی کتاب نبیک

نبیک

نبیک یک نرم افزار تحت وب است که با استفاده از آن شما می توانید بر روی تمام محتواهای موجود در نبیک جستجو انجام دهید و به مطالعه بخشی از محتواهای موجود که توسط ناشر مشخص شده است بپردازید. نبیک طبق توافق با ناشران محتوا را نمایش می‌دهد و قوانین کپی رایت را نقض نمی‌کند.